מלאו את פרטיכם וקבלו הצעת מחיר
 שיטת הדשא הירוק יותר לשיפור החנות ברשת

כשיש אלפי מוצרים זהים ברשת, במחירים דומים, מה שמפריד בין מוצר למוצר הוא לא המוצר הזהה אלא שיטת המכירה. לכן יפנה קונה אל הדשא הירוק יותר, אל חנות הרשת הנראית איכותית ואמינה יותר. חנות האינטרנט של וובסייל הותאמה לשיטת הדשא הירוק יותר.

החנויות של וובסייל שומרות על מכלול של פרטים ומאפיינים מבניים ועיצוביים המשדרים איכות ואמינות. המאפיינים של אתר נעים מהדגשת חזותיות מקצועית ואמינה ועד ניהול מגוון של מאפייני חנות רשת התומכים בכל הכלים החדשים בשוק.
 
כשלקוח ניגש לחנות הוא מחפש שילוב בין מוכרות וייחודיות . המוכרות מקנה לו את הביטחון באתר והייחודיות מאפשרת לו לזכור את האתר ולשוב אליו. הסטטיסטיקה מצביע על כך שככל שחוזרים לחנות כך קונים יותר . הסיכוי שלקוח חוזר יקנה בחנות גדול באופן משמעותי מהסיכוי שיקנה בפעם הראשונה.

כדי לשמור על המתח בין הייחודיות ובין המוכרות על החנות להיות בנויה במבנה קבוע, מצד אחד במבנה קבוע מוכר האוריינטציה של הלקוח נקבעת במהירות והוא יודע היכן הוא נמצא, ומצד שני המבנה הקבוע חייב לכלול עיצוב גראפי המשדר ייחודיות ואיכות. הלקוח מוצא את עצמו במקום מוכר המשדר לו מקצועיות ואיכות ומושך אותו לשוב ולחפש בחנות, ומקנה לו תחושה של נוחות לרכוש מוצרים בביטחון.

המאפיין העיקרי העומד בבסיס הקמת חנות וירטואלית והמאפשר לשמור על הציר הנכון והמאוזן בין ייחודיות ומוכרות המשדרות איכות ואמינות והוא המאפיין האנושי. רק צוות מקצועי המכיר את רזי השוק וסודות השיווק ברשת מאפשר בניה טובה ועדכנית של חנות אינטרנט.

מקצועיות היא פועל יוצא של אנשים מקצועיים. מקצועיים בתחומי התכנות, העצוב והשיווק. המקצועיות נרכשת לאורך זמן וניסיון בעבודה. הצוות של וובסייל הוא בעל ניסיון של שנים בכל תחומי הבניה של חנות וירטואלית ברשת. ניסיון זה מאפשר לך לבנות אתר אשר תואם את דרישות השוק ומעניק לך את הכלי היותר אטרקטיבי למסחר ברשת . הצוות המנוסה של וובסייל מעניק לאתר שלך את הדשא הירוק יותר.

חנות וירטואלית
חנות וירטואלית | קניון אינטרנט | אחסון אתר | דיוור ישיר | שרתי משחק | הנחות
powered by WEBSTUFF israel